ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового мистецтва

Інститут мистецтв Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує взяти участь у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі
хорового мистецтва, присвяченому ювілею Героя України, уславленого диригента, видатного музичного діяча маестро Анатолію Авдієвському, який відбудеться  17-18 травня 2013 року.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Міністерство культури України
 Київська міська державна адміністрація
Національна всеукраїнська музична спілка
Національний заслужений академічний український народний хор імені Г. Верьовки
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
Інституту мистецтв

Мета, завдання фестивалю-конкурсу
Збереження та розвиток національного хорового мистецтва, відродження і поширення традицій української хорової культури та її генетичної основи – української мови, розширення спектру музичних напрямів і шкіл хорового виконавства в Україні; популяризація національної виконавської школи хорового мистецтва, представленої у творчому доробку А.Т. Авдієвського; виявлення та підвищення рівня професійної підготовки творчої молоді, розповсюдження передового досвіду, подальший розвиток та пропаганда хорового мистецтва України серед студентської молоді.

Термін і місце проведення
Фестиваль-конкурс проводиться за конкурсною системою у два тури:
• відбірковий тур проходитиме заочно з 1 квітня по 1 травня 2013 шляхом прослуховування та перегляду записів на DVD-носіях;
• підсумковий концертний тур: 17 травня 2013 р. На нього будуть запрошені учасники, які перемогли у відбірковому турі.
Місце проведення: м. Київ (Україна), приміщення Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки.
Гала-концерт, у якому візьмуть участь переможці Фестивалю-конкурсу, відбудеться 18 травня 2013 р. на Співочому полі міста Києва.

Учасники фестивалю-конкурсу
Для участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються хорові колективи вищих педагогічних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.
Для участі у Фестивалі-конкурсі необхідно до 1-го квітня 2013 року надіслати заявку і запис концертної програми на DVD-носіях гарної якості звучання та зображення (або надіслати електронною поштою в форматі mpg4 на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Програмні вимоги
Програма конкурсного виступу включає:
- обробку української народної пісні (без супроводу);
- довільна програма з хоровихі творів будь-якого жанрово-стильового спрямування вітчизняного або зарубіжного композитора на вибір учасників конкурсу.
Тривалість виступу – до 15 хвилин.
Додатково до конкурсної програми усім учасникам фестивалю-конкурсу необхідно знати твір "Молитва за Україну" М. Лисенка в обробці О. Кошиця.

Журі Фестивалю-конкурсу
Прослуховування та оцінювання хорових колективів здійснює Журі у складі провідних хорових диригентів, музикознавців, музично-громадських діячів України.
Голова Журі – Герой України, генеральний директор – художній керівник і головний диригент Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Г.Верьовки, голова Національної всеукраїнської музичної спілки, Народний артист України, лауреат Державної премії СРСР і Національної премії України імені Тараса Шевченка, академік Національної академії педагогічних наук України та Академії мистецтв України, проректор-директор Інституту мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова, професор А. Т. Авдієвський.

Нагородження
Премії та нагороди встановлює Оргкомітет Фестивалю-конкурсу. Серед них: Grand Prix Laureatу, звання «Лауреат І ступеня», «Лауреат II ступеня», «Лауреат III ступеня», «Дипломант», «Учасник», а також спеціальні нагороди.

Порядок подання заявок:
Заявки на участь у Фестивалі-конкурсі та кількість місць на проживання у готелі надсилаються до 1 квітня 2013 за адресою (або факсом):
ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового мистецтва
Інститут мистецтв
вул. Тургенєвська, 11
01054, м. Київ
Тел. Інституту мистецтв: (044) 486-99-36, 486-89-95.
Факс (044) 486-89-95.

Форма заявки учасника Фестивалю-конкурсу
- назва колективу;
- назва навчального закладу;
- ПІБ викладача (творчого керівника);
- коротка творча історія колективу (вказати звання та нагороди);
- конкурсна програма;
- ідентифікаційний код керівника (копія).
Разом із заявкою обов’язково подаються 2–3 фотокартки хорового колективу.
Участь у конкурсі безкошковна

За детальною інформацією звертатися за телефонами:
(044) 486-99-36 (представник Оргкомітету фестивалю-конкурсу – Завадська Тетяна Миколаївна);
(044) 486-20-50 (професор кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування Інституту мистецтв Козир Алла Володимирівна);
(044) 239-30-18, (099) 152-74-76 (представник Оргкомітету – директор Центру культури та мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова Савченко Ірина Віталіївна).

Server Time: 2018-09-26 15:06:54