ОРФ-ПЕДАГОГІКА 18 02 18

Факультет мистецтв ім. Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова

Громадська організація "Орф-Асоціація Україна"

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

"ОРФ-ПЕДАГОГІКА: СУЧАСНІ ВИМІРИ ВПРОВАДЖЕННЯ"

18 лютого 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, вул. Тургенєвська 11, Факультет мистецтв ім. Анатолія Авдієвського НПУ ім. М.П. Драгоманова

Організатори конференції:

$1·                      ГО "Орф-Асоціація Україна";

$1·                      Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Метою конференції є втілення та розповсюдження педагогічних ідей Карла Орфа в Україні. Конференція має об'єднати спеціалістів, які розділяють та втілюють у своїй роботі ідеї видатного австрійського педагога-музиканта Карла Орфа.

Учасники конференції: педагоги, студенти музичних коледжів, вищих мистецьких навчальних закладів, науково-педагогічні працівники.

На конференції плануються:

1. Виступи провідних фахівців у орф-педагогіці.

2. Практичні майстер-класи від педагогів, що практикують орф-підхід у галузі музичного навчання, музикотерапії, психотерапії та роботі з людьми з особливими потребами.

3. Вирішення питання створення професійної орф-спільноти.

4. Матеріали конференції щодо впровадження орф-підходу та практичних орф-моделей будуть видані у збірнику науково-практичних матеріалів.

Усім, хто бажає виступити на Всеукраїнській конференції «Орф-педагогіка: сучасні виміри впровадження» необхідно до 15 січня 2018 року надіслати матеріали виступу (тези) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Тези мають бути викладені у короткій довільній формі та містити основні положення виступу. Змістом виступу можуть бути: результати методичної роботи; педагогічні моделі; моделі уроку; історичний, методичний або мистецтвознавчий матеріал стосовно орф-педагогіки.

Кращі доповіді будуть відібрані для презентації на пленарному та секційних засіданнях Всеукраїнської конференції «Орф-педагогіка: сучасні виміри впровадження», яка відбудеться 18 лютого 2018 р. у НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Результати відбору, повна програма Всеукраїнської конференції «Орф-педагогіка: сучасні виміри впровадження» будуть оголошені 1 лютого 2018 р.

Тези доповіді

Вимоги до оформлення тез:

$1ü  мова українська; англійська; російська.

$1ü  надсилаються у вигляді електронного файлу у форматі Microsoft Word електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

$1ü  обсяг 1-4 стор. машинописного тексту (без нумерації) через 1,5 інтервали; 14 кегль, шрифт Times New Roman;

$1ü  поля: зліва – 30 мм, знизу – 25 мм, вгорі – 20 мм, праворуч – 10 мм;

$1ü  назву доповіді друкувати симетрично тексту;

$1ü  під назвою доповіді праворуч через 1,5 інтервали – ім’я та прізвище;

$1ü  під прізвищем автора через один інтервал друкувати маленькими літерами повну назву навчального закладу, місто, ще через два інтервали – текст;

$1ü  нотні приклади подаються у графічному форматі (jpg, png).

Зразок

Педагогічні принципи К. Орфа

Петренко І.М.,

НПУ ім. М.П. Драгоманова,

м. Київ

Текст тез………..

Список використаних джерел:

1.

2.

Анкету, тези доповідей, копію квитанції про оплату можна надіслати електронною поштою. Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача із вказівкою для Анкети-заявки – Заявка, тез – Тези, підтвердження сплати організаційного внеску – Квитанція.

Наприклад: Петренко_Тези, Петренко_Внесок, Петренко_Заявка

Фінансові умови участі:

рання реєстрація

до 15.01.2018 р.

500 гривень

стандартна реєстрація

до 01.02.2018 р

600 гривень

пізня реєстрація

з 02.02.2018 р.

700 гривень

Спеціальна ціна для вихователів державних закладів дошкільної освіти, вчителів музики державних загально-освітніх шкіл та студентів – 350гр.

12093

Server Time: 2018-02-18 08:45:37